Jesteś na stronie: Scena bez tajemnic
Ładowanie Wydarzenia

Scena bez tajemnic

Scena bez tajemnic
Data
16 maja 2023
- 17 maja 2023
Miejsce

Szczegóły

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie z techniki scenicznej i realizacji dźwięku.

Szkolenie poprowadzi Marcin „Marcel” Płoński pracujący w branży audio od ponad 20 lat, realizujący nagrania i koncerty oraz zajmujący się miksami i masteringiem nagrań. Zajęcia pomogą w zdobyciu praktycznych umiejętności, a prowadzący dostarczy wartościowych wskazówek dotyczących pracy z zespołami i artystami. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu i pogłębienia swojej wiedzy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

Szkolenie odbędzie się w dniach 16-17 maja, w godz. od 8.00 do 16.00, w Spodkach PIK przy ulicy św. Rocha 14 w Białymstoku.

Koszt udziału w szkoleniu jednej osoby to 400 zł netto. Warunkiem udziału jest dostarczenie osobiste lub przesłanie pocztą, faksem lub drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz opłacenie kosztów do dnia 15 maja 2023 r.

Marcin ,,Marcel” Płoński – od ponad 20 lat w branży audio. Początek działalności to praca w największej wówczas w regionie firmie nagłośnieniowej AYA. Współzałożyciel, współwłaściciel oraz realizator w studiu nagraniowym. Do tej pory realizuje nagrania i koncerty, zajmuje się miksami oraz masteringiem nagrań. Aktualnie jest realizatorem zespołu Batushka, współpracuje też z grupami Hate i Diabolical. Przez ponad 15 lat był realizatorem zespołu Hunter oraz od ponad 10 lat brytyjskiej formacji Red Box. Współpracował z grupą Pogodno, Jackiem Kleyffem i Orkiestrą Na Zdrowie, Dodą, Stanisławem Sojką, Ewą Bem, Ryszardem Rynkowskim, Anią Wyszkoni, Decapitated, Mentor, Włodkiem Pawlikiem oraz wieloma innymi artystami. W swoim dorobku posiada szereg nagrań live z orkiestrami symfonicznymi m.in. Sinfonia Varsovia oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, jak również wielośladowe rejestracje koncertowe i postprodukcja w formacie sourround 5.1 (m. in. z zespołem Hunter). Obsługuje szereg dużych festiwali i koncertów jako realizator FOH oraz inżynier systemów nagłośnieniowych.

 

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM SZKOLENIA 

ZGODA RODZICA (dla osób niepełnoletnich)

 

Wszelkich informacji udziela:
Artur Szydłowski, tel. 85 744 68 63; 506449879,
e-mail: a.szydlowski@pikpodlaskie.pl, imprezy@pikpodlaskie.pl 

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
400 zł +VAT

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Szkolenia