Treść strony

Kamienica PIK – wnętrza

Kamienica PIK – wnętrza

Nasza siedziba – kamienica PIK, ul. Jana Kilińskiego 8 to nowa odremontowana przestrzeń. Chcemy, aby tętniła sztuką i artystycznymi wyzwaniami. W przestrzeni tej są Państwo zawsze najmilszymi gośćmi. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wszystko to, czego poszukują Państwo w kulturze.

Galeria PIK – dwie nowoczesne sale wystawiennicze utrzymane w stylu loftu, wyposażone w znakomity system oświetleniowy. Przestrzeń przeznaczona do prezentacji malarstwa, rysunku, fotografii. Zarówno prac profesjonalnych artystów, jak i tych zaczynających swoją przygodę ze sztuką.

Pikoteka – przestrzeń kameralnych koncertów, wieczorów literackich, dyskusji o kulturze i sztuce. Miejsce, w którym mogą prezentować się zarówno artyści uznani, doświadczeni, jak i niezawodowi, stawiający pierwsze kroki w poezji, prozie, muzyce czy recytacji.

Sala multimedialna – doskonała przestrzeń szkoleniowa dla 80 osób. Ogromny ekran do prezentacji multimedialnych, projektor w technologii 3D, stoły multimedialne do zajęć warsztatowych.

Pokoje pracy twórczej – otwarta, jasna przestrzeń do działań twórczych, przede wszystkim malarstwa i rysunku, ale także do nauki haftu. Poddasze jest wyposażone w sztalugi, stoły warsztatowe oraz wygodne stanowiska do zajęć rękodzielniczych.