Jesteś na stronie: Złoty środek – konkurs fotograficzny
Treść strony

Złoty środek – konkurs fotograficzny

Złoty środek – konkurs fotograficzny

4. edycja internetowego konkursu fotograficznego dla amatorów z woj. podlaskiego. Na prace czekamy do 5 marca 2023 r.

Już po raz czwarty postanowiliśmy dać fotografom możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców, a także przyczynić się do popularyzacji fotografii jako jednej z dziedzin sztuki. Jednocześnie chcemy zachęcić twórców do poszukiwań inspiracji, a także rozwijania umiejętności obserwacji otoczenia i jej dokumentowania.

W tym roku temat konkursu brzmi: „Złoty środek”. Chcemy tym samym pobudzić uczestników do wrażliwości, aby fotografie nie miały jedynie walorów estetycznych, ale również skłaniały do dyskusji. Złoty środek jako złoty podział, złoty środek na rozwiązywanie problemów, złoty środek na odpoczynek, relaks, jako uspakajający widok, obraz. Złoty środek równowagi wszystkiego.

Oceny prac i kwalifikacji do konkursu dokona jury powołane przez organizatora – artyści fotograficy i plastycy zajmujący się fotografią.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesyłać na adres konkursfoto@pikpodlaskie.pl do 5 marca 2023 r. Do wygrania są nagrody finansowe: 1000 zł za pierwsze miejsce, 800 zł za drugie oraz 600 zł za trzecie. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia po 300 zł.

Regulamin (PDF, 153KB)

Karta zgłoszenia (DOC, 215.5KB)

Kontakt:
Dział Sztuki PIK
konkursfoto@pikpodlaskie.pl
85 740 37 15

Patronat artystyczny: