Jesteś na stronie: Scena bez tajemnic – szkolenie
Treść strony

Scena bez tajemnic – szkolenie

Scena bez tajemnic – szkolenie

14–15 czerwca 2021 – dwudniowe szkolenie z podstaw realizacji dźwięku oraz techniki scenicznej.

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprasza na dwudniowe szkolenie z podstaw realizacji dźwięku oraz techniki scenicznej. Zajęcia poprowadzi Marcin „Marcel” Płoński. Szkolenie odbędzie się w dniach 14–15  czerwca 2021 roku, w godzinach 8.00–16.00, w Spodkach PIK przy ulicy św. Rocha 14 w Białymstoku.

Koszt udziału w szkoleniu jednej osoby to 400 zł netto. Warunkiem udziału w szkoleniu jest dostarczenie osobiste lub przesłanie pocztą, faksem lub drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz opłacenie kosztów udziału w szkoleniu do dnia 14.06.2021 r.

Zgłoszenia należy kierować na adres:
Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku
ul. św. Rocha 14
15-879 Białystok
fax 85 7403719
e-mail: a.szydlowski@pikpodlaskie.pl

Wpłat należy dokonywać na numer rachunku bankowego: 80 1240 5211 1111 0000 4928 4175, tytułem: „za warsztaty Scena bez tajemnic”. Organizator zapewnia niezbędny sprzęt i materiały szkoleniowe, a także serwis kawowy z przekąskami w miejscu szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia i zakwalifikowanie do szkolenia Organizator potwierdzi, przesyłając informację na podany w formularzu zgłoszeniowym numer faksu i e-mail.

Szczegółowych informacji udziela  Artur Szydłowski (Dział Spodki), tel.501 361 766, a.szydlowski@pikpodlaskie.pl.

Marcin ,,Marcel” Płoński –  od ponad 20 lat w branży audio. Początek jego działalności to praca w największej wówczas w regionie firmie nagłośnieniowej AYA. Współzałożyciel, współwłaściciel oraz realizator w studiu nagraniowym. Do tej pory realizuje nagrania i koncerty, zajmuje się miksami oraz masteringiem nagrań. Aktualnie jest realizatorem zespołu Batushka. Przez ponad 15 lat był realizatorem zespołu Hunter oraz od ponad ośmiu lat brytyjskiej formacji Red Box. Współpracował z grupą Pogodno, Jackiem Kleyffem i Orkiestrą Na Zdrowie, Dodą, Stanisławem Sojką, Ewą Bem, Ryszardem Rynkowskim, Anią Wyszkoni, Decapitated oraz wieloma innymi artystami. W swoim dorobku posiada szereg nagrań live z orkiestrami symfonicznymi (m.in. Sinfonia Varsovia oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia), a także wielośladowe rejestracje koncertowe i postprodukcja w formacie sourround 5.1 (m.in. z zespołem Hunter).  Obsługuje szereg dużych festiwali i koncertów jako realizator FOH oraz inżynier systemów nagłośnieniowych.

Formularz zgłoszenia (DOC, 53.5KB)
Program szkolenia (DOC, 36KB)