Jesteś na stronie: Rockowania 2021
Treść strony

Rockowania 2021

Rockowania 2021

Na zgłoszenia zespołów amatorskich z woj. podlaskiego czekamy do 10 kwietnia. Rockowania to największy przegląd zespołów rockowych w regionie, organizowany przez Podlaski Instytut Kultury od sześciu lat.

PIK do udziału zaprasza zespoły amatorskie z województwa podlaskiego, niezwiązane kontraktem płytowym ani inną umową wydawniczą, grające szeroko pojętą muzykę rockową. Pierwszy etap przeglądu to przesłuchania powiatowe. Półfinały odbędą się we wrześniu, w Siemiatyczach i Zambrowie, a koncert finałowy planowany jest na 9 października w Spodkach PIK w Białymstoku.

Zespoły, które wezmą udział w Rockowaniach, powalczą o nagrody finansowe. Główna nagroda przeglądu to 5000 złotych, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 2500 i 1500 złotych. Dodatkową nagrodę ufundowało Radio Białystok – partner medialny Rockowań. Jest to zakwalifikowanie do finału plebiscytu „Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok 2021” oraz koncert live na antenie radia dla wybranego zespołu.

Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z dołączoną i opisaną (wykonawca, tytuł) płytą CD (demo), zawierającą nagrania 3 własnych utworów, należy przesłać do 10 kwietnia 2021 r. pod adresem PIK w Białymstoku, ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok lub drogą elektroniczną pod adresem: rockowania@pikpodlaskie.pl.

Regulamin (PDF, 178.9KB)
Karta zgłoszenia (DOCX, 91.6KB)
Zgoda na wykorzystanie wizerunku (DOC, 63.5KB)