Treść strony

Nowoczesne technologie w pracy animatora – warsztaty online

Nowoczesne technologie w pracy animatora – warsztaty online
Prowadząca: Sylwia Żółkiewska

Termin: 2.06.2020 r., godz. 9:00–15:00 
Liczba osób: 22

Warsztaty przeznaczone są dla animatorów, edukatorów, pracowników instytucji kultury, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak prowadzić zajęcia artystyczne online z pomocą narzędzi cyfrowych. Uczestnicy poznają proste, intuicyjne i powszechnie dostępne aplikacje, które przydadzą się w animacji kultury online, w trakcie twórczych zajęć z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, seniorami. Dowiedzą się, jakie metody i techniki pracy z grupą sprawdzą się w wirtualnym środowisku. Podczas warsztatu uczestnicy przetestują wybrane narzędzia i zapoznają się z konkretnymi przykładami ich zastosowania. Przewidziana jest również praca w grupie.            

Sylwia Żółkiewska – projektantka, animatorka kultury, entuzjastka nowych technologii, autorka i współautorka licznych publikacji, m.in. książki „Biznes w świecie mobile. Jak zaprojektować, wykonać i wypromować aplikację mobilną” (Poltext 2018) oraz scenariuszy zajęć z aplikacjami mobilnymi, m.in. dla Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego, Fundacji Orange. Współtwórczyni wydarzeń na pograniczu sztuki, biznesu i nowych technologii, takich jak FAM – Forum Aplikacji i Gier Mobilnych czy HackArt MNW. Prowadzi wykłady i warsztaty dla różnych grup odbiorców. Z powodzeniem prowadzi wykłady i warsztaty online, m.in na UW.

Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, podyplomowych studiów Komunikacja w biznesie oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendystka MKiDN. Na Facebooku prowadzi fanpage Aplikacje mobilne w kulturze i edukacji. Więcej: www.zolkiewska.pl, www.aplikacjewkulturze.pl