Jesteś na stronie: Koncert Finałowy Podlaskich Warsztatów Piosenkarskich
Treść strony

Koncert Finałowy Podlaskich Warsztatów Piosenkarskich

Koncert Finałowy Podlaskich Warsztatów Piosenkarskich

Zapraszamy 23 sierpnia 2020 r. , o godz. 18:00, do Spodków Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku, ul. św. Rocha 14 na koncert w wykonaniu wychowanków Białostockiego Studia Piosenki.

Młodzież zaprezentuje repertuar, nad którym obecnie pracuje pod czujnym okiem Jerzego Tomzika, w trakcie Podlaskich Warsztatów Piosenkarskich – zajęciach prowadzonych przez kadrę profesjonalnych wykładowców oraz zawodowych muzyków w sekcji akompaniującej. Zajęcia odbywają się w dniach 10 – 23 sierpnia w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku i obejmują m.in. emisję głosu, dykcję, pracę z mikrofonem, a także interpretację tekstów.

Białostockie Studio Piosenki Jerzego Tomzika prowadzi działalność od 1991 roku. Kształci uzdolnioną artystycznie młodzież z województwa podlaskiego. Wychowankowie studia występują na scenach wielu teatrów, w filmach i kabaretach.

Wstęp: 15 zł

Koncert odbędzie się przy zachowaniu zaleceń sanitarnych rekomendowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w związku ze stanem epidemicznym w Polsce.