Jesteś na stronie: IV Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy
Treść strony

IV Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy

Wyniki eliminacji miejskich w Białymstoku w formule online.

Jury eliminacji miejskich w Białymstoku IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” w składzie: Agnieszka Jakubicz, Magdalena Talmon, Emilia Wyszkowska, po obejrzeniu i wnikliwej analizie nagrań nadesłanych na eliminacji miejskie postanowiło nie przyznawać miejsc i wyróżnień.

Do przeglądu wojewódzkiego: postanowiło zakwalifikować następujących uczestników:

W kategorii artystycznej Mistrzowie Recytacji:

Kategoria wiekowa: Przedszkole:

  • Marianna S_Przyjacółka
  • Iga K_Wędrówka

Kategoria wiekowa: uczniowie klasy 1-3 szkoły podstawowej:

  • Bartosz J_Przyjaciele

Kategoria Wiekowa: uczniowie klasy 4-6 szkoły podstawowej:

  • Sebastian P_Niepewność
  • Wiktoria Ślady na piasku

Kategoria Wiekowa: uczniowie klasy 7-8 szkoły podstawowej:

  • Magdalena O_Biesiada

W kategorii artystycznej Mistrzowie Piosenki jurorki nie delegowały nikogo z eliminacji miejskich do IV Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości teatralnej „PIKtoGRAmy”.

Każdy uczestnik/uczestniczka eliminacji miejskich otrzyma dyplom za udział przesłany na e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Każdy nominowany/nominowana do Przeglądu Wojewódzkiego otrzyma dyplom laureata eliminacji miejskich w formie papierowej, który będzie mógł/mogła odebrać w czasie przeglądu w Supraślu.

Jurorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim młodym artystom za udział w eliminacjach. Szczególne podziękowania należą się również rodzicom oraz opiekunom, którzy pomogli w przygotowaniu prezentacji.


Przegląd ma inspirować do rozwijania zainteresowań artystycznych, wrażliwości estetycznej i twórczej współpracy przez recytację, śpiew i działania teatralne. Adresujemy go do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i średnich, a także do osób dorosłych z całego województwa podlaskiego.

Tematem tegorocznej edycji jest PRZYJAŹŃ – jeden z najważniejszych i najcenniejszych aspektów naszego życia. Jest to relacja opierająca się na zaufaniu, akceptacji i wsparciu.

Niech hasłem przewodnim do poszukiwań tekstów literackich i piosenek staną się słowa Ernesta Hemingwaya: „Przyjaźń to najcenniejszy skarb, jakiego człowiek może doświadczyć.”

REGULAMIN (PDF, 185.6KB)

Szczegółowych informacji na temat eliminacji miejskich udziela:

Dział Sztuki
Osoba odpowiedzialna za udzielanie informacji: Anna Czerwińska
tel./fax 85 740 37 15
piktogramy@pikpodlaskie.pl

Koordynatorka Przeglądu:
Emilia Wyszkowska
tel: 798 727 033