Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus – zgłoszenia do 31 lipca

Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus – zgłoszenia do 31 lipca

Zachęcamy ludzi zafascynowanych dobrą piosenką z wartościowym tekstem do udziału w XII Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W żółtych płomieniach liści”, w którym mogą wziąć udział soliści i duety wokalne.  W tym roku odbędzie się on w dniach 2–4 października.

Zapraszamy uczniów i studentów szkół artystycznych: teatralnych, muzycznych, estradowych, ale także te osoby, które do tej pory nie były zawodowo związane z estradą. Przełamcie obawy i spróbujcie swoich sił na scenie. Na zgłoszenia macie czas do końca lipca – zachęca Marta Szałkiewicz, koordynatorka festiwalu.

Impreza organizowana jest przez PIK już od dwunastu lat. Od początku promuje piosenki z dobrą muzyką i dobrym tekstem, a do tego odkrywa młode talenty. Podczas trzech dni festiwalu zakwalifikowani uczestnicy prezentują piosenki z repertuaru Łucji Prus (piosenkarki pochodzącej z Białegostoku) oraz utwory znanych i debiutujących autorów piosenki literackiej przed profesjonalnym jury, w którym zasiadają m.in. Włodzimierz Nahorny i Janusz Strobel. Codziennie odbywają się też recitale gwiazd polskiej piosenki literackiej.

Regulamin
Karta zgłoszenia
Oświadczenie o stanie zdrowia