Jesteś na stronie: Forum Kultury BMK
Treść strony

Forum Kultury BMK

Forum Kultury BMK

Dwudniowe szkolenie dotyczące efektywnej promocji wydarzeń, strategii marketingowej projektów oraz komunikacji w zespole.

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie, organizuje dla dyrektorów samorządowych instytucji kultury z woj. podlaskiego dwudniowe szkolenie dotyczące efektywnej promocji wydarzeń, tworzenia strategii marketingowej projektów oraz komunikacji w zespole. Ważną częścią Forum będzie debata na temat funkcjonowania instytucji kultury w dobie pandemii. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu w dniach 20-21 maja.

Limit miejsc wyczerpany.

Liczba osób: 25

Dojazd na szkolenie we własnym zakresie.

Program – Forum Kultury BMK (PDF, 139.3KB)
Opis szkoleń – Forum Kultury BMK (PDF, 226.6KB)

Spotkanie odbędzie się przy zachowaniu zaleceń sanitarnych rekomendowanych przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w związku ze stanem epidemicznym w Polsce.

Dodatkowych informacji udziela Dział Edukacji i Projektów Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku
tel. 85 740 37 25, e-mail: edukacja@pikpodlaskie.pl.

Zadanie Bardzo Młoda Kultura w woj. podlaskim realizowane jest przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, w ramach prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021.