Jesteś na stronie: Złoty środek – konkurs fotograficzny
Ładowanie Wydarzenia

Złoty środek – konkurs fotograficzny

Złoty środek – konkurs fotograficzny
Data
5 marca 2023
Miejsce

Szczegóły

4. edycja internetowego konkursu fotograficznego dla amatorów z woj. podlaskiego. Na prace czekamy do 5 marca.

Już po raz czwarty postanowiliśmy dać fotografom możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców, a także przyczynić się do popularyzacji fotografii jako jednej z dziedzin sztuki. Jednocześnie chcemy zachęcić twórców do poszukiwań inspiracji, a także rozwijania umiejętności obserwacji otoczenia i jej dokumentowania.

W tym roku temat konkursu brzmi: „Złoty środek”. Chcemy tym samym pobudzić uczestników do wrażliwości, aby fotografie nie miały jedynie walorów estetycznych, ale również skłaniały do dyskusji. Złoty środek jako złoty podział, złoty środek na rozwiązywanie problemów, złoty środek na odpoczynek, relaks, jako uspakajający widok, obraz. Złoty środek równowagi wszystkiego.

Oceny prac i kwalifikacji do konkursu dokona jury powołane przez organizatora – artyści fotograficy i plastycy zajmujący się fotografią.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesyłać na adres konkursfoto@pikpodlaskie.pl do 5 marca 2023 r. Do wygrania są nagrody finansowe: 1000 zł za pierwsze miejsce, 800 zł za drugie oraz 600 zł za trzecie. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia po 300 zł.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Kontakt:
Dział Sztuki PIK
konkursfoto@pikpodlaskie.pl
85 740 37 15

Patronat artystyczny:

Patronat medialny:

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Konkursy