Jesteś na stronie: Podlaskie impresje – charytatywna aukcja obrazów
Ładowanie Wydarzenia

Podlaskie impresje – charytatywna aukcja obrazów

Podlaskie impresje – charytatywna aukcja obrazów
Data
27 listopada 2020
- 14 grudnia 2020

Szczegóły

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku wspólnie z Fundacją „Pomóż Im” zorganizowali charytatywną aukcję obrazów.

Dziękujemy Państwu za udział w aukcji i okazaną pomoc! Udało się zebrać 8900 zł, a cały dochód ze sprzedaży obrazów przeznaczony będzie na Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Licytacja odbywała się za pośrednictwem serwisu aukcyjnego OneBid. Do 14 grudnia 2020 r. można było licytować siedemnaście obrazów, a ceny wywoławcze zaczynały się od 100 zł. Były to prace artystów malarzy biorących udział w wystawach i plenerach organizowanych przez PIK.

Co ważne, cały dochód ze sprzedaży obrazów przeznaczony będzie na Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Prowadzi je od 2009 Fundacja „Pomóż Im”. To pierwsze w północno-wschodniej Polsce domowe hospicjum dla dzieci. Dzięki tej opiece nieuleczalnie chore dzieci nie są skazane na długotrwały pobyt w szpitalu, ale mogą przebywać w swoich domach, w otoczeniu bliskich. Działalność fundacji skupia się na poprawie jakości życia chorych dzieci, dawaniu im nadziei i oparcia w najtrudniejszych chwilach. Od początku działalności pod skrzydłami fundacji znalazło się już niemal pół tysiąca dzieci, a rocznie to około 50 maluchów.

Link do aukcji w serwisie OneBid 

Katalog aukcyjny do pobrania w wersji PDF

Licytowane prace:

Organizatorzy

Telefon
504 078 846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa
Telefon
85 662 20 03
Email
biuro@pomozim.org.pl
Strona internetowa
Kategorie: Inne