Jesteś na stronie: Piknik Funduszy Europejskich
Ładowanie Wydarzenia

Piknik Funduszy Europejskich

Piknik Funduszy Europejskich
Data
14 maja 2023
Czas
godz. 11:00

Szczegóły

Marszałek Województwa Podlaskiego zaprasza do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.

Marszałek Województwa Podlaskiego dr Artur Kosicki zaprasza na Piknik Funduszy Europejskich. W niedzielę 14 maja, w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej, od godz. 11.00 na scenie będą prezentować się między innymi: Kabaret Szpilka, Dziecięcy Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej, ZPiT Kurpie Zielone, Zespół Ludowy Kalina. Spotkanie zakończy się potańcówką z zespołem Diadem BIT.

W programie przewidziano wiele atrakcji, takich jak: Miasteczko Funduszy Europejskich, platforma 360, fotobudka, warsztaty, dmuchańce i kącik animacyjny dla dzieci. A ponieważ to dziesiąta edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, nie zabraknie także jubileuszowego tortu.

Swoje stoiska będą miały również na terenie pikniku wojewódzkie instytucje kultury. Już dziś zapraszamy do namiotu Podlaskiego Instytutu Kultury na zajęcia plastyczne. Przygotowaliśmy między innymi warsztat malowania toreb w ludowe wzory, malowane wyszywanki oraz zajęcia samodzielnego wykonywania bransoletek. Do tego wiele konkursów z nagrodami. Szukajcie naszego logo. Będziemy czekać!

 

Organizator

Email
kancelaria@podlaskie.eu
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

ul. Leśna 7, 16-010 Wasilków, Poland
Telefon
85 7436082