Treść strony

ZPiT Kurpie Zielone – nabory dla dorosłych

ZPiT Kurpie Zielone – nabory dla dorosłych

Przesłuchania do naszego zespołu odbędą się 1 oraz 8 października (termin do wyboru) w siedzibie zespołu w Spodkach PIK, ul. św. Rocha 14, od godziny 17:00 do 19:00.

Zapraszamy osoby w wieku 18-30 lat do grupy wokalnej oraz do grupy tanecznej (koncertowej). Planujemy też stworzenie grupy początkującej dla uczniów i studentów z Białegostoku i całego województwa podlaskiego!

Podczas przesłuchań będziemy sprawdzać: muzykalność, poczucie rytmu, koordynację ruchową oraz głos (należy przygotować dowolną piosenkę), a w przypadku osób z doświadczeniem tanecznym także kroki tańców ludowych i narodowych. Na przesłuchaniach do grupy wokalnej sprawdzać będziemy słuch oraz możliwości głosowe. Należy przygotować także dowolną pieśń (niekoniecznie ludową). Wszystko odbędzie się w trakcie indywidualnej rozmowy z kierownictwem artystycznym zespołu oraz ewentualnie podczas krótkiej rozgrzewki w grupie.

Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem (nie tylko w zespołach ludowych), jak i początkujące! Proszę pamiętać o zabraniu wygodnego obuwia i ubrania, a także maseczek ochronnych.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy (kurpie.zielone@pikpodlaskie.pl) lub poprzez stronę Kurpi Zielonych na Facebooku: https://www.facebook.com/zpit.kurpiezielone