Jesteś na stronie: Podlaskie Warsztaty Piosenkarskie
Treść strony

Podlaskie Warsztaty Piosenkarskie

Podlaskie Warsztaty Piosenkarskie

Wokaliści w wieku 14-25 lat, mogą zapisywać się na dwutygodniowe warsztaty piosenkarskie.

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, Białostockie Studio Piosenki i VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku ogłaszają zapisy na Podlaskie Warsztaty Piosenkarskie, które odbędą się w dniach 9-22 sierpnia 2021 r.

Dwutygodniowe zajęcia, dla uczestników w wieku od 14 do 25 lat, obejmować będą impostację i emisję głosu, dykcję i interpretację, wybór piosenek jako podstawy do ćwiczeń, pracę z mikrofonem, próby indywidualne i grupowe, próby z zespołem akompaniującym. Na zakończenie zaplanowano koncert finałowy w Spodkach Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku, na którym młodzież będzie mogła zaprezentować efekty swojej pracy.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele: prof. Cezary Szyfman (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina), Marta Parfieniuk-Białowicz (Teatr Baj Pomorski w Toruniu), Aleksandra Pura, Marcin Nagnajewicz i Jerzy Tomzik.

Uczestnikom warsztatów towarzyszyć będą znakomici białostoccy muzycy: Krzysztof Kulikowski ­– piano, Grzegorz Kuczyński – gitara, Piotr Chociej – bas, Maciej Dziemski – perkusja.

Repertuar opracowywany na warsztatach będzie obejmował wszystkie gatunki muzyki rozrywkowej. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 888 536 752

Białostockie Studio Piosenki Jerzego Tomzika prowadzi działalność od 1991 roku. Kształci uzdolnioną artystycznie młodzież z województwa podlaskiego. Wychowankowie studia występują na scenach wielu teatrów, w filmach i kabaretach.