Jesteś na stronie: Podlaskie Wakacje z Kulturą za nami
Treść strony

Podlaskie Wakacje z Kulturą za nami

Na zakończenie półkolonii pamiątkowe podarunki wręczył dzieciom Marek Malinowski, członek zarządu województwa podlaskiego.

Podczas tych półkolonii wszystko kręciło się wokół kultury. Dzieci zwiedziły Operę i Filharmonię Podlaską, Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, Książnice Podlaską, miały mnóstwo zajęć artystycznych, sportowych i folkowych w Podlaskim Instytucie Kultury. O tych wszystkich atrakcjach opowiedziały na zakończenie półkolonii Markowi Malinowskiemu, członkowi zarządu województwa podlaskiego, który pożegnał dzieci i zapewnił, że za rok też mogą liczyć na takie kulturalne wakacje.

Dyrektor PIK Wiktoria Wnorowska życzyła dzieciom, by nawiązane podczas półkolonii przyjaźnie przetrwały, a na pamiątkę wspólnie spędzonego czasu uczestnicy Podlaskich wakacji z kulturą otrzymali dyplomy i upominki.

fot. P. Dołżyński / PIK w Białymstoku, Michał Heller / Opera i Filharmonia Podlaska, Książnica Podlaska, Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, M. Adamski / PIK w Białymstoku

Podlaskie wakacje z kulturą to projekt Podlaskiego Instytutu Kultury, który udało się zrealizować przy pomocy wojewódzkich instytucji kultury oraz wsparciu finansowym Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego.