Jesteś na stronie: Forum Kultury
Treść strony

Forum Kultury

Forum Kultury

Dyrektorzy lubelskich i podlaskich instytucji kultury uczestniczyli w dwudniowym szkoleniu pt. „Strategia instytucji kultury w warunkach ciągłej niepewności”.

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wspólnie zorganizowali Forum Kultury w dniach 8-9.06.2022 r. Uczestnicy spotkania m.in. zwiedzili wystawę czasową pt. „Tamara Łempicka – kobieta w podróży” na Zamku Lubelskim, a także uczestniczyli w szkoleniu pt. „Strategia instytucji kultury w warunkach ciągłej niepewności”, na którym zostały wypracowane wspólnie zestawy dobrych praktyk, uwzględniające ograniczone zasoby (finansowe, rzeczowe i osobowe) i specyfikę instytucji kultury. Przedstawione zostały też sposoby konstruowania strategii instytucji, która bierze pod uwagę możliwość reagowania na niespodziewane wydarzenia.

Szkolenie poprowadzili Joanna Ciesielka – politolożka, managerka projektów i service designerka oraz Grzegorz Jędrek – autor bloga o PR, marketingu i kulturze wniedoczasie.pl.