Jesteś na stronie: Wiosenne ze sznurków zaplatanie – warsztat makramy dla młodzieży
Ładowanie Wydarzenia

Wiosenne ze sznurków zaplatanie – warsztat makramy dla młodzieży

Wiosenne ze sznurków zaplatanie – warsztat makramy dla młodzieży
Data
23 marca 2024
Czas
godz. 9:00

Szczegóły

Bezpłatny warsztat w ramach programu Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie. Brak wolnych miejsc!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, limit miejsc został wyczerpany.

Ubrania, torebki, plecaki, kwietniki, ozdoby na różne okazje, paski do ubrań, półki i wiele, wiele innych – wszystko to można wykonać za pomocą tylko dwóch podstawowych makramowych węzłów.

Spotkanie rozpocznie wprowadzenie do tematu makramy. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym jest makrama i jak to możliwe, że można kojarzyć ją z… makrelą. Będzie można dokładnie zobaczyć oryginalne makramy z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych oraz najmodniejsze teraz sznurki i włóczki, których można używać do plecenia.

Część praktyczna zacznie się od prostych wyplatanek: breloków i bransoletek ze sznurka paracord i T-shirt yarn. W drugiej części warsztatów będzie można wykorzystać wcześniej poznane węzły i wykonać dwie rzeczy niezbędne na wiosnę i lato: siatki na butelki z wodą i siatki na zakupy. Wszystko z ekologicznych sznurków i włóczek.

Prowadząca:
Katarzyna Karpa, właścicielka Szkoły Makramy SNAGart – pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły makramy. Zaplatać ozdoby ze sznurka uczy na warsztatach w pracowni, eventach, piknikach, w centrach handlowych i w parkach. Stacjonarnie, przez internet i z zestawami do samodzielnego wyplatania w domu. Wszędzie tam, gdzie jest chwila na zatrzymanie i chęć zdobycia nowej umiejętności.

 

 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od osób indywidualnych w wieku 13-25 lat. W przypadku wyczerpania limitu prosimy o kontakt z Działem Edukacji i Projektów PIK w celu zapisów na listę rezerwową.

Informacji o programie Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie udziela
Dział Edukacji i Projektów Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku
tel. 85 740 37 25,
edukacja@pikpodlaskie.pl

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

Jana Kilińskiego 8, 15-089 Białystok, Poland
Telefon
504078846
Kategorie: Warsztaty