Jesteś na stronie: Śpiewasz ty, czy twój głos?
Ładowanie Wydarzenia

Śpiewasz ty, czy twój głos?

Śpiewasz ty, czy twój głos?
Data
28 czerwca 2024
- 29 czerwca 2024

Szczegóły

Weronika Bochat-Piotrowska poprowadzi dwudniowe bezpłatne warsztaty wokalne dla młodzieży.

Limit miejsc został wyczerpany! Prosimy o kontakt z Działem Edukacji i Projektów PIK w celu zapisów na listę rezerwową. Informacji o programie Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie udziela Dział Edukacji i Projektów Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku tel. 85 740 37 25, edukacja@pikpodlaskie.pl

Jak zapanować nad swoim głosem i oczarować nim słuchaczy? Jak zbudować repertuar i zaprezentować go swobodnie, bez niepotrzebnego stresu? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukają uczestnicy bezpłatnych warsztatów „Śpiewasz ty, czy twój głos?” prowadzonych przez Weronikę Bochat-Piotrowską w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

Warsztaty pomogą uczestnikom odnaleźć swój własny, naturalny sposób śpiewania, wydobywania dźwięku oddającego konkretną emocję. Weronika Bochat-Piotrowska nie skoncentruje się wyłącznie na technice operowania głosem. Podczas zajęć udowodni uczestnikom, że śpiew jest swego rodzaju procesem, wypowiedzią. W tej sztuce, tak jak w rozmowie, trzeba sobie uświadomić, co chcemy przekazać słuchaczowi. Połączenie definiowania swoich celów i emocji z prawidłową emisją głosu może przynieść rewelacyjne rezultaty i w komunikacji, i w artystycznej interakcji z odbiorcą. Weronika Bochat-Piotrowska zaprezentuje też ćwiczenia, które pozwolą zniwelować błędy popełniane, często nieświadomie, w artykulacji dźwięków zarówno podczas mówienia, jak i śpiewania. Opanowanie tych umiejętności pozwoli uczestnikom odkryć nowe możliwości własnego głosu, zwiększy ich pewność siebie i przekonanie, że potrafią prawidłowo i różnorodnie operować wspaniałym narzędziem komunikacji, czyli swoim głosem.

Data: 28-29 czerwca
Liczba uczestników: 12 osób (młodzież w wieku od 13 do 25 lat)
Godziny: 11:00-15:00

Weronika Bochat-Piotrowska jest aktorką, wokalistką i pedagogiem, absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Specjalizuje się w aktorstwie teatru muzycznego. Od 2006 roku jest związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Zagrała tam  m.in. w przedstawieniach: „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, „Pięć ostatnich lat”, „Mamma Mia”. Śpiewała w grupie wokalnej  występującej w „Kotach”, „Deszczowej Piosence”, „Aidzie” i „Pilotach” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego. Obecnie gra w przedstawieniu „Alicja w Krainie Czarów” w reż. Cezarego Domagały. Można ją zobaczyć na deskach Teatru Rampa i Teatru Syrena,  współpracuje też z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Dwukrotnie reprezentowała Polskę na festiwalach Eurowizji, Eurovision Song Contest  w Oslo u boku Martina Fitcha  oraz Junior Eurovision song Contest w Lillehammer z zespołem KWADro. Jest też aktorką i wokalistką dubbingową. Jej głosem mówi i śpiewa „Vaiana: Skarb Oceanu”, Laura z „Księcia Czarusia” czy Lena ze „Znajdź mnie w Paryżu”.

Informacji o programie Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie udziela
Dział Edukacji i Projektów Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku
tel. 85 740 37 25
edukacja@pikpodlaskie.pl

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

Jana Kilińskiego 8, 15-089 Białystok, Poland
Telefon
504078846
Kategorie: Warsztaty