Jesteś na stronie: Rockowania – przesłuchania w Suwałkach
Ładowanie Wydarzenia

Rockowania – przesłuchania w Suwałkach

Rockowania – przesłuchania w Suwałkach
Data
4 czerwca 2022
Czas
godz. 18:00

Szczegóły

Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca odbędą się przesłuchania dla powiatu suwalskiego i augustowskiego. Przed nami kolejna odsłona Rockowań. Początek koncertów o godz. 18.00 w Black Pub Komin w Suwałkach, przy ul. Emilii Plater 1.

Wystąpili: Cursed Knowledge, Serpent Sky, The Walls Will Colapse, Who Asked oraz Cavum.

Do półfinału zakwalifikowane zostały następujące zespoły: Cavum, Cursed Knowledge oraz Who Asked. 


fot. A. Szydłowski, A. Jasiński / PIK w Białymstoku

Rockowania to największy przegląd zespołów rockowych w regionie, od siedmiu lat organizowany przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku. Do udziału zapraszane są zespoły amatorskie z województwa podlaskiego, niezwiązane kontraktem płytowym ani inną umową wydawniczą.

Główna nagroda przeglądu to 5000 zł, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 2500 i 1500 zł. Dodatkową nagrodę ufundowało Polskie Radio Białystok, partner medialny Rockowań. Jest to zakwalifikowanie do finału plebiscytu Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok 2022 oraz koncert live na antenie radia dla wybranego zespołu. Zostanie również przyznana nagroda specjalna ufundowana przez Partnera przeglądu 69 Guitars Pracownia Lutnicza – pełny serwis gitary lub gitary basowej dla wybranego gitarzysty lub basisty.

Organizator

Telefon
85 740-37-22
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

ul. Emilii Plater 1, Suwałki,
Kategorie: Koncerty