Jesteś na stronie: Recital Natalii Sikory
Ładowanie Wydarzenia

Recital Natalii Sikory

Recital Natalii Sikory
Data
2 października 2021
Czas
godz. 20:00
Miejsce

Szczegóły

Podlaski Instytut Kultury zaprasza na recital Natalii Sikory, w ramach XIII Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus.

Natalia Sikora to jedyny w swoim rodzaju głos i osobowość. Jej kariera muzyczna eksplodowała po wygranej „The Voice of Poland II”. Jej wykonanie „Cry Baby” Janis Joplin zaczarowało jurorów a przede wszystkim publiczność i dobę po emisji osiągnęło ponad milion odsłuchań w internecie. Śpiewanie muzyki to moje życie. Nie nauczyłaby mnie tego żadna szkoła. Otrzymałam Dar i rozwijam swoje zadania na polu autorskim, jako twórca – mówi o sobie Sikora. Natalia Sikora doskonale odnajduje się w gatunkach rock & roll, blues i hard rock. Muzyka to miłość. To wszystko co mam – wyznaje artystka. Na co dzień aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Laureatka m.in. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na Festiwalu wystąpi z wybranymi piosenkami z kręgu piosenki literackiej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
50zł

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Koncerty