Jesteś na stronie: Proces grupowy a proces twórczy – warsztat w ramach BMK
Ładowanie Wydarzenia

Proces grupowy a proces twórczy – warsztat w ramach BMK

Proces grupowy a proces twórczy – warsztat w ramach BMK
Data
10 sierpnia 2023
- 11 sierpnia 2023
Miejsce

Szczegóły

Dwudniowy warsztat w ramach Bardzo Młodej Kultury skierowany do instruktorów i animatorów pracujących w instytucjach kultury woj. podlaskiego.

fot. M. Adamski / PIK w Białymstoku

 

10-11 sierpnia 2023 r. godz. 9.00-16.00

Podlaski Instytut Kultury – Spodki, ul. św. Rocha 14.

Czy proces i praca twórcza to zawsze działanie indywidualne? Niekoniecznie. Zapraszamy Państwa na warsztaty, podczas których przekonacie się, że proces grupowy daje ogromne możliwości realizowania twórczych celów. Wystarczy poznać mechanizmy, które wpływają na tę pracę, nauczyć się słuchać innych i dostrzegać ich punkt widzenia, wyciągać z tych obserwacji wnioski i dzielić się nimi z innymi. Brzmi trudno? Nie szkodzi. Monika Klonowska, psycholog i trener, która poprowadzi warsztaty, udowodni Państwu, że opanowanie tych umiejętności jest możliwe, a co ważniejsze, niezwykle istotne w codziennej pracy animatora/instruktora kultury. Podczas szkolenia dowiecie się również, jak radzić sobie ze stresem i konfliktami, które w grupie wydają się nieuniknione, a także jak pogodzić potencjał twórczy jednostki z kreatywnością całej grupy.


Prowadzenie: Monika Klonowska – psycholog, trener, konsultant. 
Skupia się na budowaniu świadomości osób zarządzających w zakresie dobrych praktyk w biznesie, uczy konstruktywnego radzenia sobie ze zmianami, konfliktami, przeciwdziałania zjawiskom mobbingu i dyskryminacji. Szkoli pracowników, jak budować dobre relacje w środowisku pracy, motywację, efektywnie realizować cele, radzić sobie z konfliktami, stresem, presją. Realizuje autorskie programy szkoleniowe m.in. z zakresu komunikacji, pracy w zespole, negocjacji, wystąpień publicznych, asertywności, rozwiązywania konfliktów, mediacji, radzenia sobie ze stresem.

Informacji o programie i warsztatach w ramach Bardzo Młodej Kultury – woj. podlaskie udziela
Dział Edukacji i Projektów Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku
tel. 85 740 37 25,
edukacja@pikpodlaskie.pl

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wstęp wolny

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Warsztaty