Jesteś na stronie: „Portret intymny” – malarstwo Bochemii
Ładowanie Wydarzenia

„Portret intymny” – malarstwo Bochemii

„Portret intymny” – malarstwo Bochemii
Data
29 marca 2019, godz. 18:00
- 19 kwietnia 2019
Miejsce

Szczegóły

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprosił do Spodków PIK przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku na wystawę malarstwa grupy twórczej Bochemia pt. „Portret intymny”.

„Portret intymny” to kolejna wystawa grupy działającej przy PIK-u, zrzeszającej kilkanaście osób, uczestników wakacyjnych plenerów malarskich. Są to twórcy malarze, architekci, fotograficy. Spotkania pozwalają doskonalić techniki plastyczne, poznawać dzieła dawnych mistrzów i współczesnych artystów, są okazją do dyskusji na tematy związane ze sztuką. „Portret intymny” zobaczyliśmy w kilkunastu odmiennych odsłonach. Była to trzecia wystawa zbiorowa Bochemii.
 
„Im bardziej rozbudowane jest wewnętrzne życie człowieka, z tym większą ilością sfer można to słowo powiązać. Można mieć intymne myśli, do których nikt nie ma dostępu, można mieć intymną przestrzeń, intymną relację polegającą na zaufaniu i zrozumieniu. W ten sposób można wyróżnić dwie sfery, w których używa się słowa INTYMNOŚĆ: sferę prywatności i sferę relacji międzyludzkich, rodzinnych, przyjacielskich”.

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Wystawy