Jesteś na stronie: PIKnik z okazji Dnia Dziecka
Ładowanie Wydarzenia

PIKnik z okazji Dnia Dziecka

PIKnik z okazji Dnia Dziecka
Data
2 czerwca 2023
Czas
godz. 14:00
Miejsce

Szczegóły

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki zaprosił na PIKnik z okazji Dnia Dziecka.

fot. M. Adamski / PIK w Białymstoku

 

W programie było wiele darmowych atrakcji: animacje dla dzieci, kącik zabaw artystycznych, dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz mnóstwo gier i konkursów, a co za tym idzie – także nagród. Było baśniowo, zagadkowo, muzycznie i artystycznie. O nudzie nie mogło być mowy. Piknik otworzył Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Sebastian Łukaszewicz. Nieco później do tłumnie przybyłych na wydarzenie rodzin dołączył, z życzeniami dobrej zabawy, Marszałek Artur Kosicki. Wśród gości była także Dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMWP Agata Puchalska.

Wojewódzkie instytucje kultury:  PIK, Książnica Podlaska, Opera i Filharmonia Podlaska, Teatr Dramatyczny, Muzeum Podlaskie, Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej prowadziły na swoich stoiskach działania edukacyjne. Ciekawą ofertę dla dzieci przygotował także Wojewódzki Ośrodek  Ruchu Drogowego.

Piknik, na który zaprosił Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki, odbył się na terenie przy Spodkach PIK oraz w Parku im. Jadwigi Dziekońskiej. Były darmowe lody, popcorn i wata cukrowa. Na zakończenie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone oraz Małe TGD.

Organizatorzy

Email
kancelaria@podlaskie.eu
Strona internetowa
Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Inne