Jesteś na stronie: Noc Muzeów z akwarelą
Ładowanie Wydarzenia

Noc Muzeów z akwarelą

Noc Muzeów z akwarelą
Data
18 maja 2024
Czas
godz. 18:00
Miejsce

Szczegóły

W Galerii PIK można było zobaczyć wystawę „Akwarela” Adama Ślefarskiego i obejrzeć pokaz tworzenia akwareli.

Po raz kolejny Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku włącza się w ogólnopolską akcję Noc Muzeów. To czas, kiedy muzea, galerie, domy kultury i inne placówki kulturalne pozostają otwarte do późnej nocy, prezentując zwiedzającym swoją ofertę oraz zapewniając im atrakcje specjalnie przygotowane na ten szczególny, jedyny taki wieczór w roku. W sobotę, 18 maja, w godz. 18:00-22:00 zapraszamy do galerii na wystawę „Akwarela” Adama Ślefarskiego. Będzie można również zobaczyć pokaz tworzenia tą techniką malarską i podejrzeć w jaki sposób powstają te piękne prace.

Adam Ślefarski
Autor z czułością przedstawia zakątki, ulice, domy, akcenty bujnej natury, klimat miejsc obecnych i już zaginionych. Adam Ślefarski całe swoje świadome życie, ponad 40 lat, związał ze sztuką. W jego przypadku dzieło jest zamierzonym wyborem konwencji, stylu, techniki i tematu. Operuje pewną ręką, subtelnymi barwami, uzyskując efekt światłocienia i nastrojowych przestrzeni.

Zapraszamy do Galerii Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku przy ul. Jana Kilińskiego 8 (parter, wejście z ulicy). Wstęp wolny. 

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

Jana Kilińskiego 8, 15-089 Białystok, Polska
Telefon
85 740 37 16
Kategorie: Wystawy