Jesteś na stronie: Metafory i opowieści
Ładowanie Wydarzenia

Metafory i opowieści

Metafory i opowieści
Data
25 lutego 2021
Czas
godz. 17:30

Szczegóły

Bezpłatne warsztaty literackie online pt. „Metafory i opowieści, czyli o tym, co rozbudza wyobraźnię i wpływa na emocje”.

W trakcie spotkania uczestnicy porozmawiają o sile opowieści jako inspiracji do twórczości oraz jako środka przekazu. Przyjrzą się metaforze, czyli mówieniu do czytelnika „nie wprost”. Zobaczą, jak działają emocje i co porusza czytelników w opowieściach z psychologicznego punktu widzenia.

Jak mówi prowadząca warsztaty Aneta Zamojska: „opowieść ma w sobie siłę wodospadu. Najpierw płynie małą rzeczką, by poszerzyć swój nurt, a następnie z wielką mocą wywrzeć wrażenie, spadając z gór, rozpryskując się, tworząc wyżłobienia. Widok wodospadu zapiera dech w piersiach, podobnie jak opowieści, które czytamy”.

Warsztaty z cyklu „Od inspiracji do publikacji” odbędą się na platformie Zoom 25 lutego (czwartek), w godz. 17.30–19.30. Limit miejsc został już wyczerpany.

Aneta Zamojska – terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, nauczycielka, coach, certyfikowana trenerka gry coachingowej „Podróż Bohatera”®.

Autorka powieści: „Sekundy do szczęścia”, „Uśmiech J.”, a także projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych. Pracuje w sektorze kultury, prowadzi szkolenia dla domów kultury, bibliotek i dla Narodowego Centrum Kultury. Uwielbia rozmowy z czytelnikami w czasie spotkań autorskich, sama też takie spotkania prowadzi z innymi pisarzami.

Organizator

Telefon
85 7446863
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa
Kategorie: Warsztaty