Jesteś na stronie: Jak skutecznie zainteresować kulturą niezainteresowanych
Ładowanie Wydarzenia

Jak skutecznie zainteresować kulturą niezainteresowanych

Jak skutecznie zainteresować kulturą niezainteresowanych
Data
26 listopada 2020
Czas
godz. 9:00

Szczegóły

Bezpłatne szkolenie online dla zainteresowanych szeroko pojętą edukacją kulturową.

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku organizuje dla pracowników instytucji kultury, osób zarządzających placówkami kultury, animatorów, edukatorów i wszystkich, których interesuje szeroko pojęta edukacja kulturowa szkolenie online „Jak skutecznie zainteresować kulturą niezainteresowanych”.

Uwaga! Limit miejsc został wyczerpany.

Opis:

Pracując dłużej w sektorze kultury można odnieść wrażenie, że na wydarzeniach widuje się ciągle te same twarze. Choć staramy się, by nasza oferta kulturalna była zróżnicowana i dostosowana do wszystkich odbiorców, to jednak zdaje się, że liczba odbiorców kultury instytucjonalnej jest ograniczona i stała. Nawet wielkie kampanie promocji kultury nie pomagają w sposób wyraźny. Przeniesienie działań online dodatkowo komplikuje sprawę.

Szkolenie, poprzez wskazanie konkretnych narzędzi i technik, pokaże jak możemy krok po kroku zbudować ofertę kulturalną dla osób, które na co dzień nie są zainteresowane instytucjami kultury. Wskaże też jak prace koncepcyjne przełożyć na codzienną komunikację oferty.

Szkolenie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy Zoom i wirtualnej tablicy. 
Uwaga! Jest ono intensywne, nie będzie nagrywane i wymaga interakcji. Zarezerwuj ten czas tak, by nic Cię nie rozpraszało.

Prowadzący: Grzegorz Jędrek

Limit miejsc: 35
Czas: 3 godz.
Szkolenie bezpłatne

Grzegorz Jędrek – autor bloga o PR, marketingu i kulturze wniedoczasie.pl. Na swoim koncie ma m.in. pracę w biurze prasowym, zarządzanie komunikacją międzynarodowego Ośrodka „Brama Grodzka – Teatr NN”, współpracę z Agencją Warszawa, opiekę nad mediami społecznościowymi KUL, budowanie marek lokalnych. Prowadzi szkolenia i zajęcia na uniwersytecie.

Organizator

Telefon
85 740-37-22
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa
Kategorie: Szkolenia