Jesteś na stronie: Instalacje w naturze
Ładowanie Wydarzenia

Instalacje w naturze

Instalacje w naturze
Data
12 lipca 2022
Czas
godz. 9:00

Szczegóły

Warsztat przeprowadzony zostanie w naturalnej przestrzeni ogrodu leśnego „Silvariun” w Poczopku.

Punktem wyjścia jest refleksja nad krajobrazem naturalnym łąki, lasu, pola, rzeki, która wprowadzi uczestników w proces odczuwania, myślenia, aż do działania. Zainspirujemy się też realizacjami Land Artu czyli Sztuki Ziemi, które spowodowały myślenie o wartościach przyrody i nienaruszonej przez człowieka przestrzeni. Do tworzenia autorskich kompozycji na płaszczyźnie i w przestrzeni wykorzystamy różne materiały. Warsztat będzie wyjątkową okazją do nabywania umiejętności plastycznych w żywym procesie kreacji, a także do działań poza schematem, gdzie władzę sprawuje wyobraźnia.

Prowadzący: Lila Wyszkowska

Ukończyła studia artystyczne w Instytucie Wychowania Artystycznego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (dyplom ze specjalizacji rzeźba). Pracowała w Liceum Plastycznym im. A. Grottgera w Supraślu, Studium Plastycznym w Białymstoku, Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Miejsce: Silvarium – ogród leśny, Nadleśnictwo Krynki, Poczopek 6D, 16-113 Poczopek.

Informacji o warsztatach udziela:
Dział Edukacji i Projektów
tel. 85 740 37 25

Warsztat realizowany jest w ramach projektu „PRZYSTAŃ lokalnie” dofinansowanego z programu „Kultura – Interwencje. Edycja 2022” Narodowego Centrum Kultury, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wsparciu finansowemu Województwa Podlaskiego.


Spotkanie organizowane jest dzięki wsparciu Nadleśnictwa Krynki.

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Miejsce

Kategorie: Warsztaty