Jesteś na stronie: „Gdzie sen spotyka się z jawą” – malarstwo Katarzyny Krauze-Romejko
Ładowanie Wydarzenia

„Gdzie sen spotyka się z jawą” – malarstwo Katarzyny Krauze-Romejko

„Gdzie sen spotyka się z jawą” – malarstwo Katarzyny Krauze-Romejko
Data
2 kwietnia 2019, godz. 18:00
- 30 kwietnia 2019
Miejsce

Szczegóły

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprosił 2 kwietnia 2019 r., o godz. 18.00, na wystawę malarstwa Katarzyny Krauze-Romejko pt.: „Gdzie sen spotyka się z jawą”.

Katarzyna Krauze-Romejko jest mieszkanką Białegostoku. Z zawodu lekarz, z zamiłowania malarka. Maluje od dawna, ale dopiero teraz odważyła się pokazać swoje prace szerszej publiczności. Zadebiutowała w 2017r. udziałem 43 Biennale Malarstwa Bielska Jesień, gdzie od razu została laureatką Internautów.
Rok później uczestniczyła w Festiwalu Art Naif w Katowicach oraz Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Plastycznej Województwa Podlaskiego, gdzie zdobyła nagrodę w kategorii twórców samorodnych.
Swoje prace pokazuje na fb, co zaowocowało między innymi stworzeniem wzorów do kolekcji odzieży sportowej, ale przede wszystkim nawiązaniem wielu przyjaźni.
Obecna wystawa jest pierwszą indywidualną wystawą autorki.
 
„Zapraszam do świata moich obrazów, gdzie spotkać można anioły, zwiedzić zaczarowane miasta, przespacerować się bajkowymi ścieżkami magicznych ogrodów, zgubić się na zaczarowanych łąkach, wznieść się do nieba w złotych balonach i schronić się w cieniu niesamowitych drzew, a nawet zamieszkać w baobabach…
Przekroczcie wraz ze mną ramy moich obrazów niczym bramy i dotrzyjcie do miejsca, gdzie sen spotyka się z jawą”…
 
Wystawa była czynna do 30 kwietnia 2019 r.

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Wystawy