Jesteś na stronie: EtnoNurty. Kapela Braci Rejwów – koncert w Spodkach
Ładowanie Wydarzenia

EtnoNurty. Kapela Braci Rejwów – koncert w Spodkach

EtnoNurty. Kapela Braci Rejwów – koncert w Spodkach
Data
19 listopada 2022
Czas
godz. 18:00
Miejsce

Szczegóły

Podlaski  Instytut Kultury zaprasza na energetyczny koncert Kapeli Braci Rejwów.

Bracia grają minimalfolk, etnorejwy czerpiąc z ludowego in crudo i odnajdując współczesne brzmienia w muzyce przodków. Muzyka tradycyjna stanowi trzon ich twórczości, a Bracia filtrują ją przez swoją wrażliwość, która wyrasta między innymi  z elektronicznej muzyki tanecznej lat 90. Bracia koncertują w całej Polsce, najlepiej czują się między ludźmi, grzejąc swoje instrumenty w świetle ogniska i niesionych transem tancerzy.

Skład kapeli:
Mateusz Tymura – akordeon
Zbyszek Rusiłowicz – bębenek obręczowy

Koncert Braci Rejwów  to kolejna propozycja z cyklu EtnoNurty. PIK prezentuje w nim zespoły czerpiące z melodii tradycyjnych i folkowych, ale często łączące je z brzmieniami współczesnymi, jazzowymi czy klasycznymi. Koncerty w ramach wydarzenia pokazują, że współczesne interpretacje muzyki tradycyjnej i folkowej mogą iść w różnych kierunkach – przybierać różne nurty, wciąż jednak odnosząc się do przeszłości.

Bilety w cenie 30 zł dostępne są zarówno w sprzedaży online (do 18.11.2022, do godz. 14:00), jak i w kasie stacjonarnej, w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 oraz w dniu koncertu od godz. 13:00.

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
30 zł

Miejsce

ul. św. Rocha 14, 15-879 Białystok, Poland
Telefon
85 744 68 63
Kategorie: Koncerty