Jesteś na stronie: Diagnoza potrzeb lokalnych – szkolenie online
Ładowanie Wydarzenia

Diagnoza potrzeb lokalnych – szkolenie online

Diagnoza potrzeb lokalnych – szkolenie online
Data
9 kwietnia 2024
Czas
godz. 10:00

Szczegóły

Bezpłatne szkolenie na platformie Zoom w ramach Bardzo Młodej Kultury.

Podlaski Instytutu Kultury zaprasza na szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się czym jest diagnoza lokalna, jak ją przeprowadzić w prosty sposób i dlaczego warto. Diagnoza potrzeb lokalnych jest właściwie podstawą wszelkich działań. Żeby odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności, trzeba najpierw je dobrze poznać. W Bardzo Młodej Kulturze chodzi o potrzeby młodzieży, dlatego dobrze jest dowiedzieć się, jak je zdiagnozować, przy czynnym udziale młodych ludzi. Szkolenie pozwoli poznać sprawdzone metody i narzędzia, które będzie można wykorzystać w pracy z młodzieżą.

Uwaga! Brak wolnych miejsc. Prosimy o kontakt z Działem Edukacji i Projektów PIK w celu zapisów na listę rezerwową (tel. 85 740 37 25, edukacja@pikpodlaskie.pl)

Prowadząca:

Agnieszka Maszkowska
– socjolog, trenerka, ewaluatorka. Prezes Fundacji SocLab. Ekspertka w zakresie konsultacji społecznych, budżetu partycypacyjnego, współpracy międzysektorowej. Od kilku lat wdraża programy edukacyjne dla młodzieży. Realizatorka badań społecznych i ewaluacyjnych, w tym diagnoz lokalnych dotyczących kultury. Na co dzień pracuje m.in. jako koordynatorka akcji Masz Głos, w której wspiera grupy nieformalne i organizacje społeczne w realizacji działań na rzecz dobra wspólnego.

Informacji o programie Bardzo Młoda Kultura – woj. podlaskie udziela
Dział Edukacji i Projektów Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku
tel. 85 740 37 25,
edukacja@pikpodlaskie.pl

Organizator

Telefon
504078846
Email
promocja@pikpodlaskie.pl
Strona internetowa

Informacje

Wstęp
Wolny

Miejsce

Kategorie: Szkolenia