Treść strony

PROGRAM

PROGRAM

PROGRAM KONCERTÓW FESTIWALOWYCH NA SCENIE GŁÓWNEJ
RYNEK KOŚCIUSZKI W BIAŁYMSTOKU, 22-24 LIPCA

22 lipca, piątek, 18:00

  • SILSKA MUZYKA (Ukraina), godz. 18:00
  • CHEMLON (Słowacja), godz. 18:50
  • ALICJA GRABOWSKA – BIAŁOSTOCKI PROJECT (Polska), godz. 19:45
  • HOYRAKY I DOBRYNA (Polska), godz. 20:45
  • TRAD.ATTACK (Estonia), godz. 21:45

23 lipca, sobota, 18.00

  • TEKSTILAC (Czarnogóra), godz. 18:05
  • MARIA POMIANOWSKA & MINGJIE YU (Polska/Chiny), godz. 19:10
  • WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE (Polska), godz. 20:15
  • DAGADANA (Polska/Ukraina), godz. 21:30

24 lipca, niedziela, 17:00

  • ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA KURPIE ZIELONE (Polska), godz. 17:10
  • HYLLA (Polska), godz. 18:25
  • KRZIKOPA (Polska), godz. 19:40
  • AK DAN GWANG CHIL (Korea Południowa), godz. 20:55

*Godziny koncertów są orientacyjne, mogą nieznacznie ulec zmianie.


PROGRAM WARSZTATÓW I KONCERTÓW FESTIWALOWYCH: MŁYNOWA – UL. MŁYNOWA 6 W BIAŁYMSTOKU, 21-24 LIPCA

21 lipca, czwartek, 18:00 – 23:00
Warsztaty tańca i POKtańcówka

  • KAPELA DEJCIE POZÓR (Polska), godz. 18:00 – 19:15
  • SMETONOS ŪSAI (Litwa), godz. 19:30 – 20:45
  • WOWAKIN (Polska), godz. 21:00 – 22:15
  • SILSKA MUZYKA (Ukraina), godz. 22:30 – 23:00

22 lipca, piątek, 16.00 – 17:30
Warsztaty tańca

  • TEKSTILAC (Czarnogóra) godz. 16.00 – 17:30
    WARSZTATY TAŃCA Z ZESPOŁEM

23 lipca, sobota, 11.00 – 17:00
Warsztaty tańca i śpiewu

24 lipca, niedziela, 13:00 – 16:00
Koncert i warsztaty tańca

  • WOWAKIN (Polska), godz. 13:00 – 14:00
    KONCERT DLA DZIECI

  • SMETONOS ŪSAI (Litwa), godz. 14:30 – 16:00
    WARSZTATY TAŃCA LITEWSKIEGO

*Godziny warsztatów i koncertów są orientacyjne, mogą nieznacznie ulec zmianie.


PROGRAM KONCERTÓW FESTIWALOWYCH W WOJ. PODLASKIM, 21-24 LIPCA

Suchowola

21 lipca, godz. 17:00, Kino Kometa – Plac Kościuszki 13
  • ALICJA GRABOWSKA – BIAŁOSTOCKI PROJECT (Polska)

 

Bielsk Podlaski

22 lipca, godz. 19:00, Bielski Dom Kultury – ul. 3 Maja 2
  • WOWAKIN (Polska)

 

Sokółka

22 lipca, godz. 20:30, plac przed Kinem Sokół – Plac Kościuszki 24
  • SILSKA MUZYKA (Ukraina)

 

Suwałki

23 lipca, godz. 18:00, Muszla Koncertowa – Park im. Konstytucji 3 Maja
  • SMETONOS ŪSAI (Litwa)

 

Siemiatycze

23 lipca, godz. 18:00, Park przy Siemiatyckim Ośrodku Kultury – Legionów Piłsudskiego 1
  • ALICJA GRABOWSKA – BIAŁOSTOCKI PROJECT (Polska)

 

Rajgród

23 lipca, godz. 19:00, Amfiteatr na Górze Zamkowej – ul. Szkolna 32
  • CHEMLON (Słowacja)

 

Filipów

24 lipca, godz. 14:00, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu – ul. Garbaska 2
  • SILSKA MUZYKA (Ukraina)

 

Piątnica Poduchowna

24 lipca, godz. 14:00, teren przy Strzelnicy Sportowej – ul. Stawiskowska 57
  • CHEMLON (Słowacja)

 

Sokółka

24 lipca, godz. 19:00, plac przed Starostwem Powiatowym – ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 8
  • TEKSTILAC (Czarnogóra)